De Nieuwe Defensie blok 3A uitverkocht

16 april '25

De laatste tekenafspraak is geweest en alle 98 woningen van De Nieuwe Defensie blok 3A in Utrecht zijn verkocht. Gefeliciteerd met de koop van jullie woning en veel woongeluk gewenst!

De Nieuwe Defensie 3A
De Nieuwe Defensie Utrecht

Oplevering woningen

De bouw van de woningen van blok 3A van De Nieuwe Defensie in Utrecht zijn in oktober 2023 gestart, naar verwachting worden de woningen en appartementen in het tweede kwartaal van 2026 opgeleverd. Iets om naar uit te kijken!

Ook wonen in DND?

Heb jij geen woning in blok 3A weten te bemachtigen, maar wil je wel graag op deze prachtige locatie in Utrecht op loopbrugafstand van De Dom? Op dit het moment van publiceren van dit artikel is er nog één woning vrij in blok 3B. Daarnaast komt er binnenkort een nieuwe fase aan. Hou de website in de gaten voor de laatste updates. 

Heb je vragen? We staan je graag te woord
Nieuwsgierig naar de omgeving? Bekijk de voorzieningen